O projektu

Máte problém se naučit matematiku, výklad vašeho učitele ve škole byl pro Vás nedostatečný nebo Vás prostě matematika jen baví a vy chcete znát víc podrobností, detailů, co se s čím pojí a jít prostě o trochu víc do hloubky? Pro Vás je tu ISIBALO. Rádi Vám pomůžeme s čímkoliv, co se matematiky týče, od učiva základních škol až po matematiku vysokoškolskou. Smyslem stránek je lidem ukázat, že matematika nemusí být strašák ale něco, z čeho můžete mít i potěšení, co vás může strhnout a bavit. Něco, co dává smysl. Snažíme se Vám pomoci zábavnou cestou, nyní máte možnost vyzkoušet si ihned propočítat příklady z látky, kterou se zrovna učíte, vaši aktivitu vidíte ve statistikách, jak dílčích, tak celkových. Kolik testů už jste vyplnili, kolik jich máte ještě k dispozici, jak jste v testech úspěšní a jaké děláte pokroky.

Cíle a vize

Chceme, aby se tento portál stal prostředníkem mezi Vámi a matematikou a pomohl Vám překonat všechny negativní pocity, které s ní máte spojené. Usnadnit Vám cestu za pochopením veškerých matematických procesů, být Vaším průvodcem na této cestě. Každému z nás něco nejde, důležité ale je, chtít to změnit. Do budoucna bychom rádi tento matematický portál rozšířili i o jiné předměty, zatím začínáme s fyzikou.

Rozhovory

SCIO Perpetuum - odkaz zde

Pedagogika Brno - odkaz zde

Koridor - odkaz zde

Dobrý Zprávy - odkaz zde

Videorozhovor pro XTV.cz - odkaz zde

Podcast na Education Theory - odkaz zde

Prosba k Vám

Stane-li se Vám v průběhu užívání tohoto webu, že narazíte na nesrozumitelné video, nepochopitelné příklady či nesmyslné texty, ihned nás kontaktujte. Na oplátku se vynasnažíme přizpůsobovat materiály Vašim potřebám a přáním. Máte-li k něčemu výhradu, chcete-li něco pochválit nebo vylepšit, napište nám, prosím, na e-mail. Využijte našeho jednoduchého formuláře a dejte nám zpětnou vazbu. Předem děkujeme za Váš čas a připomínky. Jsou totiž nesmírně cenné!

Údaje o společnosti

Název společnosti:     ISIBALO s.r.o 
IČO společnosti:         052 77 272 
Email:                           isibaloteam@gmail.com 
Telefon:                       776 278 828 

Bankovní spojení

POZOR! Pokud se rozhodnete peníze zaslat přes účet ručně, musíte nás kontaktovat (například mailem), abychom mohli platbu propojit s Vaším účtem ručně. Bez podrobnějších infromací od Vás na mail nebo telefon výše to nepůjde provést!

číslo účtu:                                  2401039976/2010
IBAN:                                          CZ7820100000002401039976
SWIFT (BIX):                               FIOBCZPPXXX
název účtu:                                ISIBALO s.r.o.
adresa příjemce:                      ČSA 762, Ústí nad Orlicí, 562 01, Česká republika
banka příjemce + adresa:       Fio banka, a.s., V Celnici 1028/10, 117 21 Praha 1