Pro koho je web určen?

Web je určen pro žáky základní školy, studenty střední školy i vysoké školy. Časem bychom chtěli stránku rozšířit o další témata. Jedním z cílů webu je také přidání dalších předmětů, jako je například fyzika nebo jazyky.

Jak se na webu nejlépe vyznat? Kde co najdu?

U stránek, kde by mohli mít uživatelé problémy s orientací, naleznete tlačítko „Jak se zde vyznat“. Pod ním je videonávod, který Vám pomůže plně využívat veškeré funkce, jež stránky nabízí.

Mohu ovlivnit obsah webu?

Jakékoliv zapojení z vaší strany je vítáno, bereme všechny vaše poznámky, připomínky, nápady. Neváhejte a pošlete nám e-mail. Můžete také vkládat komentáře ke konkrétním příkladům či videu, který uvidí všichni uživatelé. Taky je tu pro Vás k dispozici sekce „Vaše žádosti“. Vložený požadavek se může týkat čehokoli - natočení konkrétního videa počínaje a změnou vzhledu stránek konče. V této sekci je výhoda, že Vás mohou podpořit uživatelé se stejným problémem, díky jejich hlasům se dostane žádost do popředí a tím i větší prioritou pro nás.

Pomůže mi web i s nějakým konkrétním příkladem, který mi dělá problémy?

Pro tento typ požadavku máme na stránkách speciální sekci „Příklady od Vás“, kam můžete vkládat příklady a zároveň se podílet na řešení ostatních, které vložili jiní uživatelé. Jak přesně úlohy vkládat se dozvíte po kliknutí v dané sekci na „Jak se zde vyznat“.

Proč právě název ISIBALO?

„Isibalo“ je slovo přeložené z jazyka Zulu a znamená „počet“. Název vznikl tak, že jsme nutně potřebovali koupit doménu kam nahodíme web, abych mohl změny vidět ihned, jenže ta se dá koupit pouze pod názvem, a jelikož jsme ho ještě neměli, tak jsem dával do google překladače různé matematické pojmy a překládál je do různých jazyků a psal si ta zajímavá slova. A nakonec vyhrálo isibalo :)