Doučování fyziky

Pro koho?

Doučování je vhodné pro všechny, počínaje studenty základní školy, aby se nezalekli úplných základů, středoškoláky, kteří z fyziky maturují, případně se s ní setkají u přijímaček na vysokou školu, tak i pro vysokoškoláky, kteří nechtějí kvůli fyziky na výšce skončit. V podstatě se pokusím pomoci každému, kdo si chce ve fyzice rozšířit obzory, nebo se ji jen snaží mít víc rád.

S čím pomůžeme?

Nejčastěji se na mě studenti obracejí s fyzikálními výpočty všeho druhu, přípravou na vysokou školu či maturitu, nebo laboratorními protokoly, ale neváhejte se ozvat v podstatě s čímkoliv. 😊

Pokud máte tedy o doučování zájem, zašlete mi zprávu buďto na e-mail blahut.johny@gmail.com, případně na facebook (zde). Do zprávy napište stručně s čím potřebujete pomoct a já se vám obratem ozvu nazpět a domluvíme si termín.

Fyzika je opravdu náročným předmětem. Nenechávejte proto doučování na poslední chvíli. Pokud máte před přijímačkami, maturitou nebo zkouškovým, dá se počítat, že bude o termíny skutečně boj. Pokusím se ovšem vyhovět všem!

Jaká je cena doučování?

Vzhledem k osobnímu přístupu a vysoké variabilitě doučovaných témat se cena doučování pohybuje kolem 400 korun za lekci v závislosti na obtížnosti doučované látky. Na lekci jsme vždy sami, postupujeme tempem, které vám vyhovuje a všechny použité materiály vám po doučování zašlu mailem na doma.

Jak doučování probíhá?

Doučování probíhá (pro někoho bohužel, pro někoho bohudík) online přes Microsoft Teams, Zoom, Skype, … dle domluvy. Sdílím vám plochu (vizte obrázky), vysvětluji, vy pokládáte dodatečné otázky. 😊 Na konci vám, jak už jsem zmínil výše, vše zašlu na mail, ať máte materiály i na později.