Doučování chemie

Pro koho?

Doučování je vhodné pro všechny, počínaje studenty základní školy, aby se nezalekli úplných základů, středoškoláky, kteří z chemie maturují, případně se s ní setkají u přijímaček na vysokou školu, tak i pro vysokoškoláky, kteří nechtějí kvůli chemie na výšce skončit. V podstatě se pokusím pomoci každému, kdo si chce v chemii rozšířit obzory, nebo se jí jen snaží mít víc rád.

S čím pomůžeme?

Nejčastěji se na mě studenti obracejí s chemickými výpočty všeho druhu, názvoslovím, reakcemi a laboratorními protokoly, ale neváhejte se ozvat v podstatě s čímkoliv. 😊

Pokud máte tedy o doučování zájem, zašlete mi zprávu buďto na e-mail blahut.johny@gmail.com, případně na facebook (zde) . Do zprávy napište stručně s čím potřebujete pomoct a my se vám obratem ozvěme nazpět a domluvíme si termín.

Chemie je opravdu náročným předmětem. Nenechávejte proto doučování na poslední chvíli. Pokud máte před přijímačkami, maturitou nebo zkouškovým, dá se počítat, že bude o termíny skutečně boj. Pokusíme se ovšem vyhovět všem!

Jaká je cena doučování?

Vzhledem k osobnímu přístupu a vysoké variabilitě doučovaných témat se cena doučování pohybuje kolem 300 korun za lekci v závislosti na obtížnosti doučované látky. Na lekci jsme vždy sami, postupujeme tempem, které vám vyhovuje a všechny použité materiály vám po doučování zašleme mailem na doma.

Jak doučování probíhá?

Doučování probíhá (pro někoho bohužel, pro někoho bohudík) online přes Microsoft Teams, Zoom, Skype, … dle domluvy. Sdílím vám plochu (vizte obrázky), vysvětluji, vy pokládáte dodatečné otázky. 😊 Na konci vám, jak už jsem zmínil výše, vše zašlu na mail, ať máte materiály i na později.