Matematika Diskuse: Matematika


diskuze

Nyní vidíte výpis sekcí, do kterých můžete vkládat nová témata. Po kliknutí na nějakou sekci níže se otevře výpis témat která už jsou založená. Samozřejmě zde budete mít možnost sami nové vložit nebo komentovat k již založeným. Všimnete si také filtrů a vyhledávání, které po zadání klíčového slova vypíše všechny diskuse které dané slovo obsahují buď v nadpisu, popisu nebo komentáři. To prosím používejte v budoucnu hlavně pro kontrolu, zda už téma které se chystáte založit není již jinde řešené :)

Diskuze

Vše co je spojené s matematikou

Sem prosím vkládejte témata, která se v jakkoli týkají matematiky. Samozřejmě pro řešení příkladů využívejte stále "Příklady od Vás" a pro požadavky na video "Vaše žádosti", ale vše ostatní můžete vkládat sem :)

Nápady na zlepšení a technické problémy

Sem prosím vkládejte témata, která budou obsahovat Vaše návrhy, tipy, připomínky, požadavky - jednoduše vše co by Vám zpříjemnilo pobyt na našem webu :)

Poděkování a sdílení Vašeho úspěchu

Zde s námi můžete sdílet Vaše úspěchy a případně se vyjádřit k naší práci :) mnohokrát předem děkujeme, tato sekce bude složit jako naše motivace pro další rozvoj :)

Ostatní

A sem prosím vkládejte vše, co se nedá zařadit do žádné z předchozích sekcí :)